Franczyza do 50 tysięcy

Rozwój własnego biznesu to często bardzo trudna i żmudna droga. Sam pomysł na interes może wydawać się genialnym planem, jednak weryfikowany jest często przez możliwości finansowe, rynek, konkurencję czy brak dobrego biznesplanu lub promocji firmy i marki. Ryzyko niepowodzenia jest duże i potrafi skutecznie zniechęcić przyszłych przedsiębiorców. Inaczej sprawa wygląda w przypadku franczyzy. Szereg ułatwień, na jakie może liczyć właściciel już na starcie biznesu, daje pewną gwarancję. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować właśnie we franczyzę.

Zainwestuj w pewny biznes — franczyza do 50 tysięcy

Dlaczego ryzyko inwestowania we franczyzę jest dużo mniejsze niż to związane z rozwijaniem całkiem nowego biznesu od podstaw? Przede wszystkim korzystasz z przywilejów, jakie daje prowadzenie miejsca pod szyldem znanej i cenionej już w pewnych kręgach odbiorców marki. Tak jest również w przypadku Liquider Store — rozpoznawalnej, lubianej i znanej użytkownikom marki. Jaki jest koszt stworzenia własnego sklepu? W przypadku Liquider Store rozwój franczyzy do 50 tysięcy jest możliwy. Poza pewną i znaną już użytkownikom nazwą, pod którą powstanie Twój biznes zyskujesz szereg innych korzyści, które mogą zagwarantować powodzenie całego przedsięwzięcia.

Co otrzymujesz wraz z nazwą marki?

Jak rozwinąć swój biznes do 50 tysięcy? Jak zyskać pewne grono klientów i zagwarantować sobie sprzedaż produktów czy usług przy niewielkim nakładzie finansowym? Korzystając z możliwości franczyzy Liquider Store zyskujesz nie tylko znaną nazwę, pod którą będziesz działać. Swój biznes zaczynasz z gotowym planem i pomysłem. Otrzymujesz całe know-how marki, począwszy od informacji na temat tego, jakimi ideami kieruje się dany podmiot, a kończąc na tym, jak wygląda proces organizacji sklepu, jakie są elementy przewodnie identyfikacji wizualnej marki, jak powinien wyglądać punkt sprzedaży i jakie ubrania powinni nosić pracownicy.

Nie zostajesz sam ze swoim biznesem — sprawdź możliwe wsparcie

Fakt wdrażania franczyzy do 50 tysięcy wcale nie sprawia, że przez niższe koszty inwestycji również mniej zyskujesz. Wszystkie cechy współpracy polegającej na franczyzie pozostają niezmienne. Otwierasz swój biznes, ale jednocześnie możesz liczyć na pełne wsparcie i stałą opiekę menadżera ds. sprzedaży, jak również menadżera ds. rozwoju sieci i masz możliwość w razie potrzeby kontaktowania się z pomocą prawną związana z prowadzoną franczyzą. To kolejny bardzo duży plus z prowadzenia biznesu. Nie musisz wchodzić w spółki, by otrzymywać regularne i pełne wsparcie.

Jak wypromować biznes do 50 tysięcy?

Kolejnym dowodem na to, że inwestujesz swoje środki w pewny biznes, jest pomoc ze strony specjalistów od marketingu i promocji. Każdy doświadczony przedsiębiorca wie, jak ważna jest reklama usług i produktów i jak istotne w prowadzeniu biznesu jest wyjście do klienta, pokazanie mu marki i jej oferty. W tym wypadku również możesz liczyć na pomoc ekspertów. Prowadzenie akcji promocyjnych w sklepie, aktywna promocja i reklama w mediach społecznościowych — otrzymujesz szereg materiałów i wytycznych co do tego, jak powinien wyglądać marketing Twojej marki. Wsparcie, jakie zyskujesz, pomaga nieustannie rozwijać swoją firmę i zyskiwać nowych klientów marki. Nie musisz głowić się w pojedynkę, jak przyciągnąć nowych odbiorców, zaś masz możliwość zapoznać się z profesjonalną promocją produktów.

Liczą się zyski — ile możesz zyskać zakładając franczyzę?

Nie ma co się oszukiwać, temat zysków jest tu przecież najbardziej istotny. Inwestując w biznes do 50 tysięcy, na pewno chcesz wiedzieć, na jakie zyski możesz liczyć. Franczyza Liquider Store to biznes o wysokiej marży. To oznacza, że już na wstępie masz możliwość regularnego i wysokiego zarobku. Franczyzobiorcy mogą liczyć nie tylko na profesjonalny i sprawnie działający system wsparcia, ale przede wszystkim na realne zarobki z prowadzonego interesu. Postaw na franczyzę do 50 tysięcy i zyskaj pewny start w swoim nowym biznesie.

Franczyza to również łatwiejszy start

Decydując się na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej na zasadach wybranej franczyzy, przedsiębiorca ma skróconą drogę do startu biznesu, chociażby tę związaną z załatwianiem spraw urzędowych. W przypadku franczyzy - biznesu do 50 tysięcy nie trzeba załatwiać potrzebnych w standardowej działalności pozwoleń, licencji, czy uprawnień. Dodatkowym atutem jest oczywiście rozpoznawalność marki. Łatwiejsza jest też współpraca z kontrahentami i dostawcami. Nie ulega więc wątpliwości, że franczyza w obecnych czasach rządzi się większymi prawami i uprawnieniami, niż standardowa działalność gospodarcza. W zamian za otrzymane wsparcie, szkolenia, wiedzę i możliwość prowadzenia firmy pod znanym szyldem przedsiębiorca oczywiście musi stosować się do odgórnie narzuconych norm i zasad obejmujących daną franczyzę.

Co warto wiedzieć o opłatach franczyzowych?

Opłaty franczyzowe są jedną z kluczowych kwestii, decydujących o tym, czy przedsiębiorca zgadza się podjąć współpracę z daną marką, czy też opłaty będą dla niego za wysokie. W ramach franczyzy obowiązkowa jest zarówno opłata na start, jak i opłata okresowa, płacona cyklicznie. Opłata cykliczna może być naliczana w różnej formie. Może stanowić ona procent od obrotu miesięcznego firmy netto lub ryczałtowego. Innym sposobem jest płacenie stałej, ustalonej na początku kwoty. W tym przypadku więc nie ma znaczenia to, jaki obrót będzie miała dana firma. Do tego należy doliczyć również koszt obsługi marketingowej. Dopóki koszty są uiszczane regularnie i bez opóźnień, bez przeszkód można korzystać z logo i całego know-how franczyzy. Jeśli chodzi o opłaty wstępne, jest wiele rodzajów biznesów do 50 tysięcy. Osoby zainteresowane bez przeszkód mogą znaleźć szacunkowe liczby, które są dostępne w sieci. Na tej podstawie można dokonać wstępnego wyboru, a następnie skontaktować się w sprawie szczegółowych informacji. Najpopularniejszymi biznesami do 50 tysięcy są głównie te z branż gastronomicznej, cukierniczej, odzieżowej czy też finansowej.